Ciepło dla dzieci

PEC S.A. w Wałbrzychu jako dostawca Ciepła Systemowego dba także o prawidłowe jego korzystanie. Dla dorosłych odbiorców stworzyliśmy poradnik „jak oszczędzać ciepło”, a dla najmłodszych dzieci przygotowaliśmy edukacyjne bajki w których już od najmłodszych lat uczymy dzieci jak racjonalnie używać ciepła. Bohaterem ich jest dobrze znany wszystkim Czerwony Kapturek, który wraz z Babcią przeprowadza się do miasta i ma szereg ciekawych przygód związanych z Ciepłem Systemowym.

Jeśli chcesz posłuchać nowych przygód Czerwonego Kapturka, wystarczy kliknąć w jeden z poniższych obrazków. A może najpierw jedna bajka, a potem druga, a potem następna? Miłego słuchania


"W mieście"
"W mieście zimą"
"Misja czarny smog"


Dla nieco starszych dzieci przygotowaliśmy grę „Czarny Smog”. Jest to wciągająca gra logiczno-przygodowa dla dzieci i młodzieży.
Gra została przygotowana w wersji na komputer lub tablet. Wyświetl tę stronę na komputerze lub tablecie, aby zagrać.

Dla nieco starszych dzieci przygotowaliśmy grę „Czarny Smog”. Jest to wciągająca gra logiczno-przygodowa dla dzieci i młodzieży. Zadaniem gracza jest dostarczenie Ciepła Systemowego i prądu do ogarniętego smogiem miasta. Gracz musi zadbać o paliwo, uruchomiać poszczególne części elektrociepłowni (m.in. kocioł, filtr, przepompownię itd.), a na koniec doprowadzić ciepło do domu mieszkalnego. W krytycznych momentach do akcji wkracza Fachowiec i podpowiada, co zrobić dalej. Na pewno dasz radę!

PEC S.A. Wałbrzych - Gra komputerowa "Czarny smog"

Pobierz grę w wersji na tablet: